Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Delphia Yachts uruchomi centrum badawczo-rozwojowe w Olecku
  •   

13 października 2017   Witold Zygmunt
Delphia Yachts uruchomi centrum badawczo-rozwojowe w Olecku 29 września 2017 r. miało miejsce uroczyste otwarcie centrum badawczo-rozwojowego Delphia Yachts w Olecku. Słynące z żeglarstwa Mazury są kolebką największej polskiej stoczni jachtowej, która postanowiła sięgnąć po ultranowoczesne rozwiązania dla swoich już wysoko cenionych wyrobów.
 

Czternastu inżynierów i dwóch pracowników naukowo-badawczych będzie prowadziło prace nad nowymi technologiami oraz użyciem nanomateriałów w procesie wytwarzania jachtów. Na powierzchni użytkowej 3059,37 m2 będą opracowywane i produkowane wysokiej jakości formy oraz jednostki pływające, które pozwolą na zwiększenie konkurencyjności oraz innowacyjności firmy.

 

Centrum badawczo-rozwojowe powstało na terenie Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej na podstawie zezwolenia wydanego 21.06.2016 r., w którym Delphia Yachts zadeklarowała poniesienie nakładów inwestycyjnych w wysokości co najmniej 9 300 000 zł oraz zatrudnienie minimum 7 nowych pracowników.

 

Stocznia jachtowa Delphia Yachts została założona w 1990 roku przez dwóch braci – Piotra i Wojciecha Kot. Obecnie jest największym producentem jachtów żaglowych w Polsce, oferującym modele o długościach od 7 do 15 m. W stoczni wyprodukowano ponad 25 tysięcy jachtów do żeglugi oceanicznej, morskiej i śródlądowej oraz stworzono ponad 40 modeli jednostek pływających.

 

Delphia Yachts jest rozpoznawalną marką na całym świecie. 95% jachtów żaglowych i motorowych jest eksportowanych do Europy, Rosji, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Japonii, Australii oraz Chin.

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.