Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Dekpol z ultranowoczesnym ciągiem produkcyjnym
  •   

20 kwietnia 2016   Witold Zygmunt
Dekpol z ultranowoczesnym ciągiem produkcyjnym Dekpol S.A. rozpoczął w kwietniu seryjne dostawy do koncernu Doosan Bobcat. Jednocześnie spółka uruchomiła nową halę produkcyjną, posiadającą w pełni zautomatyzowany ciąg produkcyjny, która jest jednym z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Polsce.
 

Dekpol S.A. uzyskał dzięki nowemu kontraktowi status zatwierdzonego dostawcy łyżek ładowarkowych oraz osprzętów do maszyn budowlanych rozpoczynając w kwietniu br. seryjne dostawy do koncernu Doosan Bobcat. - Pozyskanie nowego odbiorcy produktów Dekpol Stal w postaci jednego z największych na świecie producentów sprzętu budowlanego jest dla nas dużym sukcesem i potwierdza wysoką jakość oferowanego przez nas osprzętu - powiedział Andrzej Kuchtyk, członek zarządu i dyrektor zarządzający ds. produkcji w Dekpol S.A.

 

Doosan jest światową korporacją działającą w branży maszyn budowlanych, energetyki, przemysłu chemicznego oraz branży inżynieryjno-budowlanej. - Daje nam to olbrzymie możliwości rozszerzenia współpracy w przyszłości. Mamy szanse produkcji elementów na potrzeby innych gałęzi przemysłowych będących w posiadaniu naszego nowego partnera biznesowego – stwierdził Andrzej Kuchtyk.

 

Nawiązanie współpracy z Doosan Bobcat stanowi silne wzmocnienie dynamicznie rozwijanego działu Dekpol Stal zajmującego się produkcją osprzętów do maszyn budowlanych. Potwierdzeniem bardzo wysokiej jakości i wytrzymałości wytwarzanych przez Dekpol wyrobów jest posiadanie certyfikatu SSAB "Hardox in my body". Obecnie Dekpol S.A. eksportuje łyżki koparkowe i osprzęty do maszyn budowlanych m.in. do Niemiec, Francji, Włoch, Wielkiej Brytanii, Danii, Szwajcarii, Hiszpanii, Szwecji, Norwegii, Australii i Maroko.

 

W ostatnim czasie spółka uruchomiła nową halę produkcyjną, posiadającą w pełni zautomatyzowany ciąg produkcyjny, która jest jednym z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Polsce. Dział produkcji jest w pełni samowystarczalny na każdym etapie obróbki, wykorzystuje szereg specjalistycznych urządzeń jak: plazmy 3D, wycinarkę laserową, walcarki, obrotniki i pozycjonery, centra obróbcze oraz najnowocześniejsze automaty i roboty spawalnicze.

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.