Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

WAK Trans sięga po Iveco
  •   

9 lipca 2015   Witold Zygmunt
WAK Trans sięga po Iveco Gama samochodów Iveco spełnia oczekiwania niemal wszystkich klientów branży Transportowej. Do grupy użytkowników włoskich pojazdów dołączyła firma WAK Trans Sp. z o.o. Polski przewoźnik specjalizuje się w transporcie ładunków niebezpiecznych oraz gazów technicznych.
 

- Głównymi czynnikami decydującymi o wyborze marki Iveco na pewno jest chęć unifikacji floty pod jeden kontrakt oraz klienta a marka Iveco jako jeden z nielicznych producentów oferowała szeroką gamę pojazdów od 3,5 tonowego do ciągników siodłowych. Atrakcyjne oraz kompleksowe rozwiązanie połączone z umowami BuyBack i kontraktami serwisowymi było dodatkowym argumentem o wyborze marki. Sama niezawodność i użyteczność pojazdów była trudna do oceny ze względu na wprowadzenie przez wszystkie koncerny nowych rozwiązań technologicznych związanych z normą Euro 6, a także brak naszego doświadczenia z marką Iveco w tak szerokim zakresie – mówi Paweł Chmiecik, wiceprezes zarządu WAK Trans Sp. z o. o.

 

WAK Trans działa na rynku blisko 17 lat. Tak duże doświadczenie pozwala precyzyjnie określić wymagania w stosunku do dostawcy samochodów. Iveco Poland, z bogatą ofertą swoich pojazdów, doskonale wpisuje się realizację dużych zamówień. Do firmy WAK Trans dostarczono 27 samochodów, w tym: dostawcze Daily, podwozia Eurocargo oraz podwozia i ciągniki siodłowe Iveco Stralis.

 

- Cieszymy się, iż po wielu miesiącach negocjacji i realizowania umowy nastąpił moment, w którym fizycznie wprowadzamy do firmy WAK Trans markę Iveco. Jesteśmy pewni, że współpracę z klientem, który zdecydował się na zakup również 5-letnich kontraktów serwisowo-naprawczych, nadal będzie cechować profesjonalizm i zaangażowanie wszystkich pracowników firmy Siltruck – dodaje Natalia Ligocka, kierownik działu handlowego i marketingu.

 

- Do grona użytkowników Iveco dołączyła kolejna nowa firma, dotąd nie współpracująca z Iveco Poland. Jest to sygnał, że nasza oferta jest atrakcyjna i spełnia wszystkie oczekiwania wymagających klientów. Chcielibyśmy, aby nasza współpraca z firmą WAK Trans się rozwijała i przynosiła korzyści obu stronom – podsumował Piotr Suwała, District Sales Manager Iveco Poland Sp. z o.o.

 

Firma WAK Trans posiada flotę 91 pojazdów i zatrudnia 172 osoby. Świadczy usługi Transportowe przewożąc ładunki ADR na terenie Polski oraz krajów Unii Europejskiej. Samochody marki Iveco zagoszczą we flocie WAK Trans po raz pierwszy. 

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.