Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

KlientEFL w nowej odsłonie
  •   

27 stycznia 2012   Halszka Gwiżdż
KlientEFL w nowej odsłonie Klienci EFL, którzy posiadają aktywną usługę portal KlientEFL i wypełnią odpowiedni wniosek będą otrzymywać eFaktury.
 

Po zgłoszeniu wniosku, klienci będą mogli pobierać z portalu dokumenty księgowe w formie elektronicznej – PDF. O wystawieniu eFaktury klient będzie informowany w wybrany przez siebie sposób (SMS, e-mail).

Na portalu KlientEFL udostępnionych jest 18 wniosków posprzedażowych. Niektóre typy wniosków jak np. „Opinia o Kliencie”, „Upoważnienie do wyjazdu za granicę” są realizowane natychmiast. Portal umożliwia bezpośrednią komunikację ze specjalistami zajmującymi się realizacją spraw posprzedażowych. Bieżąca informacja o etapie realizacji złożonych wniosków usprawni obsługę klienta.  Internetowa aplikacja daje możliwość zarządzania zarówno umowami leasingu jak i flotą samochodową. Dostęp do historii transakcji na kartach paliwowych oraz do informacji o pozostałym limicie zakupowym z pewnością usprawni nadzór nad wydatkami paliwowymi.

Europejski Fundusz Leasingowy

Europejski Fundusz Leasingowy SA  powstał w 1991 roku jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce. Oferuje finansowanie  wszelkich środków trwałych. Od 2001 roku jest częścią międzynarodowej Grupy Crédit Agricole.

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.