Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

ALD Automotive w Ożarowie Mazowieckim
  •   

12 stycznia 2012   Halszka Gwiżdż
ALD Automotive w Ożarowie Mazowieckim Firma ALD Automotive otworzyła punkt sprzedaży samochodów używanych w Ożarowie Mazowieckim.
 

Plac może pomieścić w sumie do 300 samochodów, w tym ponad 70 miejsc znajduje się pod wiatą. Zadaszenie i oświetlenie zapewniają klientom dobre warunki do zapoznania się z ofertą bez względu na pogodę. Zaplecze techniczne i wyposażenie umożliwia gruntowne sprawdzenie stanu samochodu wraz z jego podwoziem. Natomiast rozbudowane biuro obsługi klienta pozwala prowadzić szczegółowe rozmowy z konsultantami w komfortowych warunkach. Do dyspozycji są pracownicy ALD Automotive dedykowani wyłącznie do sprzedaży detalicznej, którzy pomogą wybrać auto dopasowane do potrzeb klienta.

W ofercie ALD Automotive znajdują się tylko wybrane samochody, których stan techniczny jest nienaganny. Dostępne są wyłącznie auta o dobrej historii serwisowej, których wiek nie przekracza 3,5 roku, a przebieg – 120 tys. km. Każdy pojazd posiada wiarygodną książkę serwisową, a także ocenę stanu blacharsko-lakierniczego wykonaną przez niezależnych rzeczoznawców firmy SGS. Przed zakupem klient może nie tylko dokonać szczegółowych oględzin, ale również skorzystać z jazdy próbnej oraz możliwości dokonania przeglądu w wybranym przez siebie warsztacie.

- Klienci poszukujący samochodów używanych często natrafiają na barierę w postaci braku możliwości sprawdzenia ich rzeczywistego przebiegu i stanu technicznego. Samochody poleasingowe dostępne w ALD Automotive są odpowiedzią na ten problem, ponieważ mają udokumentowaną historię serwisową. Dodatkowo, od nowości są one poddawane regularnym przeglądom i rzetelnie serwisowane w autoryzowanych stacjach obsługi. Dzięki temu kupujący nie są zaskakiwani niespodziewanymi, kosztownymi awariami i mogą podjąć decyzję zakupową na podstawie wiarygodnych informacji – mówi Andrzej Sobczak, dyrektor operacyjny ALD Automotive Polska.

Poza podstawowymi usługami ALD Automotive wraz z partnerami przygotowuje ofertę usług dodatkowych, która ma być dostępna dla klientów indywidualnych do końca stycznia 2012 r. Obejmie ona możliwość sfinansowania zakupu używanego auta kredytem lub leasingiem, dokupienia na nie rozszerzonej gwarancji, a także jego ubezpieczenia. Klient będzie miał także możliwość doposażenia pojazdu, np. w czujniki parkowania.

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.