Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Organizatorzy

Gala Logistyki, Transportu i Produkcji 2018

Dla lidera biznesu nie ma większego zaszczytu niż uznanie wyrażone przez innych liderów. Gala Logistyki Transportu i Produkcji jest właśnie takim wydarzeniem, podczas którego laury otrzymują najlepsi w branży.

Taki wieczór zdarza się tylko raz w roku. 5 grudnia 2018 już po raz siedemnasty top-menedżerowie z polskich i globalnych firm zaszczycą nas swoją obecnością na Gali Logistyki, Transportu i Produkcji, aby celebrować sukcesy odniesionew minionym roku, poznać wyniki unikatowych badań rynkowych oraz cieszyć się atmosferą branżowego święta.

Gala Logistyki, Transportu i Produkcji to sztandarowe wydarzenie w bogatym portfolio Wydawnictwa Eurologistics. Właśnie tego wieczoru poznamy laureatów prestiżowych programów: Operator Logistyczny Roku, Supply Chain Designer i Produkt Innowacyjny dla Logistyki Transportu i Produkcji. Jako jedyni w Polsce prowadzimy tak szeroko zakrojone, niezależne badania w obszarze łańcucha dostaw, które pozwalają wyłonić najlepszych dostawców usług logistycznych, promować twórczość operacyjną w zarządzaniu logistyką i produkcją, oraz wskazać najbardziej innowacyjne produkty na rynku.

Niepowtarzalna atmosfera, prestiżowe grono biznesowych liderów i szereg dodatkowych atrakcji - oto powody, dla których nie może Państwa zabraknąć 6 grudnia w Warszawie. Serdecznie zapraszamy na nasze święto i gwarantujemy, że ten wieczór na długo pozostanie w Państwa pamięci.