Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Organizatorzy

LOGISTYKA PRODUKCJI
LOGISTYKA PRODUKCJI

Arena Produkcji 2018

Z dumą odnotowujemy fakt, iż już po raz piąty będziemy mogli spotkać się na Arenie Produkcji. To wyjątkowe wydarzenie ma na celu zgromadzenie kadry menedżerskiej związanej z firmami produkcyjnymi działającymi w różnych branżach i zainicjowanie dyskusji na temat problemów, które dotykają każdego zakładu, niezależnie od rodzaju realizowanej produkcji.

Arena Produkcji powstała jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie ze strony menedżerów firm produkcyjnych, którzy coraz częściej poszukują możliwości poprawy efektywności w podległych im obszarach, szukają inspiracji do wdrażania nowych rozwiązań i wsparcia przy rozwiązywaniu istotnych problemów na produkcji.

 

Spotkania w szerokim gronie ekspertów i reprezentantów firm produkcyjnych, dzielących się swoimi doświadczeniami z różnych branż, zwiększają szanse na wybranie właściwej drogi działania. Dlatego też, prócz dbania o atrakcyjną tematykę części plenarnej, dużą wagę przywiązujemy do stworzenia atmosfery sprzyjającej kameralnym spotkaniom,, podczas których można podyskutować o wybranych zagadnieniach.

 

Arena Produkcji ma wspomóc uczestników w poradzeniu sobie z takimi zagadnieniami związanymi z prowadzeniem zakładu produkcyjnego jak optymalizacja procesów fabryce, walka o utrzymanie kosztów w ryzach, udana współpraca z dostawcami oraz partnerami biznesowymi, mądre wykorzystanie nowych technologii, skuteczne zarządzanie ludźmi jak i samym sobą, czy też umiejętne tworzenie synergii między działalnością fabryki a całym łańcuchem dostaw.

 

FORMUŁAWYDARZENIA

Arena Produkcji stawia na prezentację praktycznych rozwiązań stanowiących dla uczestników źródło inspiracji i dających impuls do zainicjowania zmian w ich firmach. Konferencja będzie też okazją do nawiązania nowych kontaktów i przeprowadzenia indywidualnych dyskusji na palące dla jej uczestników tematy.

 

MULTIMEDIALNE SESJE WYKŁADOWE

Podczas części plenarnej goście konferencji będą mieli okazję do zapoznania się z najlepszymi praktykami z sektora produkcji, nowymi tendencjami w zarządzaniu czy też najciekawszymi produktami i usługami, tworzonymi z myślą o sprawnym funkcjonowaniu firm produkcyjnych.

 

SESJA NETWORKINGOWA

Sesja networkingowa ma na celu uzupełnienie tematyki, poruszanej podczas części plenarnej. Podczas indywidualnych rozmów, prowadzonych przy dedykowanych stolikach tematycznych, goście konferencji będą mogli dokładniej zgłębić najbardziej interesujące ich zagadnienia.

 

SZKOLENIE

Program wydarzenia uzupełni szkolenie, dotyczące problematyki oszustw i nadużyć w łańcuchu dostaw. Będzie ono okazją do zdobycia wiedzy oraz umiejętności praktycznych z obszaru redukcji wybranych elementów ryzyka w łańcuchu dostaw. Udział w szkoleniu nie wiąże się z dodatkowymi kosztami.

 

Partnerzy

SSI SCHAEFFER
SSI SCHAEFFER
BPSC
BPSC
CAT LC Polska
CAT LC Polska
SAP
SAP
COMPUTEC
COMPUTEC
PROCESS FORCE
PROCESS FORCE
DACHSER
DACHSER
CARGONEXX
CARGONEXX
KILARGO
KILARGO
MPM PRODUCTIVITY MANAGEMENT
MPM PRODUCTIVITY MANAGEMENT
LANTMANNEN UNIBAKE
LANTMANNEN UNIBAKE
DEFRO
DEFRO
LIMUR
LIMUR
BUSINESS GROUP CONSULTING
BUSINESS GROUP CONSULTING
KAIZEN INSTITUTE
KAIZEN INSTITUTE

Relacje

Relacja z konferencji: Arena Produkcji 2018

Data: 2018/03/07
Autor: Witold Zygmunt
Arena Produkcji, ekspercka konferencja dla menedżerów reprezentujących firmy produkcyjne, doczekała się małego jubileuszu. Logistyka Produkcji już po piąty miała przyjemność zorganizować