Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Organizatorzy

LOGISTYKA PRODUKCJI
LOGISTYKA PRODUKCJI

Arena Produkcji 2018

Z dumą odnotowujemy fakt, iż już po raz piąty będziemy mogli spotkać się na Arenie Produkcji. To wyjątkowe wydarzenie ma na celu zgromadzenie kadry menedżerskiej związanej z firmami produkcyjnymi działającymi w różnych branżach i zainicjowanie dyskusji na temat problemów, które dotykają każdego zakładu, niezależnie od rodzaju realizowanej produkcji.

Arena Produkcji powstała jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie ze strony menedżerów firm produkcyjnych, którzy coraz częściej poszukują możliwości poprawy efektywności w podległych im obszarach, szukają inspiracji do wdrażania nowych rozwiązań i wsparcia przy rozwiązywaniu istotnych problemów na produkcji.

 

Spotkania w szerokim gronie ekspertów i reprezentantów firm produkcyjnych, dzielących się swoimi doświadczeniami z różnych branż, zwiększają szanse na wybranie właściwej drogi działania. Dlatego też, prócz dbania o atrakcyjną tematykę części plenarnej, dużą wagę przywiązujemy do stworzenia atmosfery sprzyjającej kameralnym spotkaniom,, podczas których można podyskutować o wybranych zagadnieniach.

 

Arena Produkcji ma wspomóc uczestników w poradzeniu sobie z takimi zagadnieniami związanymi z prowadzeniem zakładu produkcyjnego jak optymalizacja procesów fabryce, walka o utrzymanie kosztów w ryzach, udana współpraca z dostawcami oraz partnerami biznesowymi, mądre wykorzystanie nowych technologii, skuteczne zarządzanie ludźmi jak i samym sobą, czy też umiejętne tworzenie synergii między działalnością fabryki a całym łańcuchem dostaw.