Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Archiwum


Gala Logistyki, Transportu i Produkcji 2017

2017/12/07
Sofitel Victoria Warsaw - Warszawa
Gala Logistyki, Transportu i Produkcji stała się już obowiązkową pozycją w kalendarzach przedstawicieli Top Managementu największych firm sektora TSL w Polsce. Dla lidera biznesu nie ma większego zaszczytu niż uznanie wyrażone przez innych liderów. Gala Logistyki Transportu i Produkcji jest właśnie takim wydarzeniem, podczas którego laury otrzymują najlepsi w branży. 7 grudnia, poznają Państwo wyniki oraz laureatów tegorocznej edycji badania Operator Logistyczny Roku 2017, Supply Chain Designer 2017 oraz konkursu Produkt Innowacyjny 2017. Zapraszamy do wspólnego świętowania.

Manufacturing Summit 2017

2017/11/16
Haston City Hotel - Wrocław
Czwarta edycja Manufacturing Summit - wyjątkowego wydarzenia dla kadry zarządzającej firm produkcyjnych - będzie okazją do poznania zarówno możliwości, jakie przed producentami otworzy Czwarta Rewolucja Przemysłowa, jak też znalezienia remedium na problemy, z jakimi w fabrykach spotykamy się od lat.

V Kongres Transportowy, 12 października, Warszawa

2017/10/12
Hotel Novotel Airport - Warszawa
3, 2, 1, wystartowaliśmy z zapisami na Kongres Transportowy. Jedno z największych wydarzeń dla firm transportowych i całej branży TSL na rynku odbędzie się po raz piąty, tym razem 12. października, w Hotelu Airport Novotel przy ul. 1. sierpnia 1 w Warszawie. Żeby nie szukać w kalendarzu, to czwartek, jak zawsze tuż przed piątkiem. Wśród atrakcji m. in.: - poznawanie przyszłych klientów podczas Sesji Handlowej, - prezentacje zapotrzebowania zakupowego nadawców - dyżury ekspertów od leasingu, ubezpieczeń, z kancelarii transportowej, kancelarii prawnej, - szkolenie coachingowe - prelekcje mogące pomóc przewoźnikom w codziennej działalności - najnowsze produkty na rynku

Advanced Supply Chain

2017/09/21
Hotel Novotel Airport - Warszawa
Międzynarodowa konferencja Advanced Supply Chain to wspólne przedsięwzięcie dwóch organizacji. Wydarzenie jest efektem połączenia sił BVL - międzynarodowego stowarzyszenia, wiodącego prym we wdrażaniu założeń Przemysłu 4.0; oraz wpływowego wydawnictwa Eurologistics tworzącego dla menedżerów środowiska łańcuchów dostaw platformę wymiany informacji i inspiracji.

Truck Forum&Awards 2017

2017/06/08
Hotel Novotel Airport - Warszawa
Szanowni Państwo, Redakcja czasopisma Truck&Business Polska zaprasza na wyjątkowe wydarzenie - największe spotkanie handlowe w branzy transportowej. To już 24 maja w Warszawie. W tegorocznej edycji Truck Forum&Awards weźmie udział kilkanaście firm, które zaprezentują swoje zapotrzebowanie na usługi transportowe i logistyczne - podczas prelekcji oraz "Sesji handlowej". Oprócz prezentacji zapotrzebowania handlowego, omówione zostaną ciekawe zagadnienia merytoryczne, w osobnej sali przeprowadzimy szkolenie z negocjacji, zaprosimy do skorzystania z "Pogotowia prawnego", przedstawimy laureatów programu „Najlepsze rozwiązania dla transportu”. To wszystko w jeden dzień, w ramach jednego biletu, który w dodatku "otwiera drzwi" do restauracji, gdzie zaprosimy na smaczny lunch.

TRENDOWNIA 2017

2017/05/18 - 2017/05/19
Wielkopolskie Centrum Konferencyjne ATUT - Licheń Stary
Trendownia to kontynuacja doskonale znanej każdemu logistykowi organizowanej od 11 lat konferencji Forum Praktyków Logistyki, integrującej środowiska menedżerów logistyki i produkcji. Dwudniowa konwencja pozwala na zaprezentowanie wielu najnowszych trendów w dziedzinie logistyki i produkcji w interesujący sposób. Trendownia to również miejsce nowych kontaktów biznesowych.

MASTERS OF SUPPLY CHAIN - Mistrzowie logistyki

2017/04/07
Adgar Plaza - Warszawa
Jedyna w Polsce okazja na spotkanie się z autorami najlepszych projektów usprawniających zarządzanie łańcuchami dostaw Już 7 kwietnia w Warszawie :Coca-Cola, Knauf, Hilding Anders, Carlsberg, Philips, Panasonic, Delphi, Lumileds Menedżerowie z tych firm przedstawią i skomentują unikatowe przykłady optymalizacji procesów biznesowych Organizatorzy przewidzieli czas na dyskusje z prelegentami

KONFERENCJE DLA TRANSPORTU | Transport drogowy w nowej gospodarce cyfrowej.

2017/03/29
Hotel Browiecki - Łódź
Zapraszamy Państwa na wyjątkowe wydarzenie - TRANSPORT DROGOWY W NOWEJ GOSPODARCE CYFROWEJ. Konferencja dedykowana jest dla przewoźników drogowych z całej Polski. Termin konferencji: 29 marca 2017 r.

Arena Produkcji 2017 - Oblicza nowoczesnej produkcji

2017/03/09
Haston City Hotel - Wrocław
Konferencja Arena Produkcji 2017 stanowi platformę, dzięki której przedstawiciele kadry menedżerskiej firm produkcyjnych, będą mieli okazję wymienić doświadczenia, związane z najnowszymi rozwiązaniami i najlepszymi praktykami dotyczącymi obszaru zarządzania produkcją oraz narzędziami i metodami wspomagającymi najważniejsze procesy operacyjne w fabryce.

PRAWO W TRANSPORCIE 2016/2017 – bezpłatne spotkanie dla przewoźników drogowych

2017/02/20
Żeliwna 38 - Katowice
Redakcja czasopisma Truck&Business Polska oraz Kancelaria Transportowa Kobenzapraszają na wyjątkową konferencję:PRAWO W TRANSPORCIE 2016/2017– bezpłatne spotkanie dla przewoźników drogowych, która odbędzie się 20 lutego 2017 r., w Katowicach. Konferencja dedykowana jest dla przewoźników transportowych z całej Polski.

Manufacturing Summit 2016

2016/11/08
Novotel Warszawa Airport - Warszawa
Z niezwykłą przyjemnością zapraszamy Państwa do udziału w III edycji Manufacturing Summit. To prestiżowe wydarzenie skierowane jest do kadry zarządzającej i menedżerskiej działających w Polsce firm produkcyjnych.

IV Kongres Transportowy

2016/10/19
Novotel Warszawa Airport - Warszawa
Kongres to m.in platforma do wymiany handlowej pomiędzy firmą transportową, firmami produkcyjnymi i handlowymi, które przedstawiają swoje zapotrzebowanie na usługi transportowe oraz dostawcami produktów i usług dla firm transportowych.

Supply Chain Sectors

2016/09/20
Hotel LORD - Warszawa
SCS przybliżyć nam pomysły i rozwiązania stosowane w innych branżach. Bardzo często pracując w określonym sektorze nie widzimy tego co się dzieje obok nas. Jednak powinniśmy czuć potrzebę zajrzenia do innego sektora, popatrzeć na pomysły innych menedżerów.

Szacowanie ryzyka w transporcie

2016/09/14
IBB Andersia Hotel - Poznań
Firmy transportowe nieustannie zmagają się z szeregiem wyzwań, wynikających zarówno z ciągłych zmian w otoczeniu rynkowym, jak i konieczności poprawy procesów zachodzących w samej firmie. Ryzyko właściwie jest wpisane w istnienie firmy transportowej, tylko jak je szacować? W jaki sposób zarządzać ryzykiem? Problemy przewoźników, możliwości ich rozwiązywania i liczne pytania czytelników Truck&Business Polska stały się dla nas inspiracją do stworzenia nowego projektu konferencyjnego, które w pełni odpowiada na kierowane do nas pytania przedstawicieli firm transportowych.

The Fourth Industrial Revolution: expected challenges in Supply Chains

2016/09/06
Uniwersytetu Ekonomicznego. Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych (CNTI). - Katowice
BVL International wraz z Wydawnictwem Eurologistics zapraszają na wyjątkowe seminarium „The Fourth Industrial Revolution: expected challenges in Supply Chains”, które odbędzie się 6 września w Katowicach.

Trendownia 2016

2016/06/09 - 2016/06/10
Villa Verde Resort & Spa - Zawiercie
Wspólna platforma śledzenia trendów i wymiany informacji dla menedżerów LOGISTYKI oraz menedżerów PRODUKCJI, która jest kontynuacją doskonale znanej każdemu logistykowi organizowanej od 11 lat konferencji Forum Praktyków Logistyki

Flotowe Spotkanie Handlowe

2016/05/18
Novotel Warszawa Airport - Warszawa
Flotowe Spotkania Handlowe to jedno z najważniejszych spotkań handlowych dla branży flotowej. Ideą spotkania jest prezentacja zapotrzebowania firm produkcyjnych, handlowych i usługowych na produkty flotowe oraz praktycznych modeli zakupowych stosowanych w firmach różnych branż.

Truck Forum & Awards 2016

2016/05/12
Hotel Novotel Airport - Warszawa
Największe spotkanie handlowe w branży transportowej, które odbędzie się 12 maja w Warszawie. W tegorocznej edycji Truck Forum&Awards weźmie udział kilkanaście firm, które zaprezentują swoje zapotrzebowanie na usługi transportowe i logistyczne. Oprócz prezentacji zapotrzebowania, omówione będą najważniejsze wyzwania prawne dla branży TSL oraz przedstawieni zostaną laureaci programu badawczego dla transportu, spedycji i logistyki TOP 1500: Najefektywniej Zarządzane Firmy Transportowe.

Multimodal Europe

2016/04/06
Hotel Novotel Airport - Warszawa
Multimodal Europe 2016 to międzynarodowa konferencja poświęcona wyzwaniom stojącym przed transportem multimodalnym. Tematyka zainteresuje menedżerów łańcucha dostaw w firmach produkcyjnych, dystrybucyjnych, handlowych, operatorów logistycznych zainteresowanych transportem kolejowym, morskim, lotniczym oraz menedżerów firm transportu drogowego zainteresowanych rozwojem świadczonych usług.

Warsztaty flotowe - Najlepsze praktyki w zarządzaniu flotą 22 marca, Warszawa

2016/03/11 - 2016/03/13
Hotel Novotel Airport - Warszawa
Jeden dzień. Tylko tyle trzeba poświęcić, aby praca związana z zarządzaniem autami i zakupami przez kolejne lata była prostsza i bardziej wydajna. Zapraszamy do Hotelu Airport Novotel w Warszawie na Warsztaty Flotowe, podczas których dowiedzą się Państwo między innymi jak zmniejszyć koszty ubezpieczenia, rozsądnie wybrać firmę świadczącą usługi fsl, ochronić się przed konsekwencjami działań kierowców. Być może jednak najważniejsza dla uczestników będzie analiza dokumentów związanych z użytkowaniem pojazdów firmowych.

Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna