Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...

Transport wina - realizacja

Dyskusja publiczna  |  3 wpisy  |  2 dyskutantów

Mechanik Samochodowy Mechanik Samochodowy

Witam,
Mój znajomy potrzebuje przewieźć znaczną ilość wina i zastanawia się nad realizacją takiego zagadnienia. Przewóz butelkami wydaje się niebezpieczny ze względu na ryzyko uszkodzenia i ogólną podatność na warunki. Słyszałem, że ludzie realizują takie spedycje z użyciem cystern spożywczych. Pomysł wydaje się ok - w końcu jest odpowiednia izolacja. Co o tym myślicie? Na razie znalazłem jedną firmę, która się tym zajmuje ( http://stando.com.pl/przewoz-wina/ ), ale chętnie usłyszałbym więcej opinii.

jacek placek jacek placek

Od pół roku współpracuje z firmą spedycyjną z okolic Poznania - M&W Spedition, regularnie zawozi moje produkty za granicę, głównie do Niemiec, jestem zadowolony z transportu, mają bardzo dobrą obsługę, dobrych spedytorów, kontaktowych i profesjonalnych, spokojnie możesz wchodzić z nimi w układ.

Krzysztof P Krzysztof P

a ja sie zastanawiam jak to wyglada od strony praktycznej. no bo masz towar już z winnicy rozumiem i on już jest w coś rozlany, albo w beczkach albo butelkach tak? i ty chcesz to przelac do cysterny i potem robic z powrotem rozlew?

Aby dyskutować na forum, należy się zalogować.

Zgłoś naruszenie wpisu w dyskusji Transport wina - realizacja

Możesz teraz zgłosić wybrany wpis do moderacji, jeśli uważasz, że narusza regulamin lub zasady dobrego wychowania.
Nasi moderatorzy sprawdzą Twoje zgłoszenie.

Zgłaszany wpis

Powód zgłoszenia