Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...

Wypadki przy pracy transport ręczny

Dyskusja publiczna  |  4 wpisy  |  3 dyskutantów

Agnieszka Wnuk Agnieszka Wnuk

Transport ręczny wciąż jest bardzo popularny, niestety w przypadku podnoszenie, przenoszenia i dźwigania ładunków dochodzi do wypadków pracowników. Stosując przepisy BHP i odpowiednie przyssawki podciśnieniowe, chwytaki lub podnośniki Schmalz można zmniejszyć powstawanie wypadków przy pracy. Podnoszenie okien, ciężkich płyt w fabrykch produkujących meble może być znacznie prostsze.
Sprawdź jak http://www.schmalz.pl/podnosnik-podcisnieniowy.html

Załącznik

jacek placek jacek placek

myślę, że nie można tego nazwać tylko zwykłą pracą na produkcji, niektórych czynności nie da się pominąć. Jeżeli chodzi o profesjonalną organizację transportu kołowego to lepiej i taniej jest korzystać ze spedycji, ja wynajmowałem M&W Spedition

Krzysztof P Krzysztof P

wypadki sie zdarzają i zdarzac będą dopoki ludzie będą mieli BHP w glębokim poważaniu

Maciej Schopenhauer Maciej Schopenhauer

Mimo że wypadki powszechnie się zdarzają to myślę, że można zapobiec ich większemu występowaniu. Przy pracach działaniach transportowych, czy pracach budowlanych polecałbym zaopatrzenie się w ogrodzenie tymczasowe z http://www.artesystem.pl/ogrodzenia/ogrodzenia-tymczasowe-azurowe/.

Sądze że jest to w stanie uchronić wykonawców podczas pracy, a już na pewno zminimalizuje liczbę wypadków.

Aby dyskutować na forum, należy się zalogować.

Zgłoś naruszenie wpisu w dyskusji Wypadki przy pracy transport ręczny

Możesz teraz zgłosić wybrany wpis do moderacji, jeśli uważasz, że narusza regulamin lub zasady dobrego wychowania.
Nasi moderatorzy sprawdzą Twoje zgłoszenie.

Zgłaszany wpis

Powód zgłoszenia