Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...

Szkolenia

Dyskusja publiczna  |  34 wpisy  |  28 dyskutantów
 
Karol Rzepa Karol Rzepa autor ma 1 podziękowanie wpis ma 1 podziękowanie
 
#1
Witam ,

Szanowne grono mam do Was pytanie. Proszę o opinie na temat różnych szkoleń w logistyce. Czy warto ? Czy coś wnoszą ciekawego ? Itp.

A co Państwo powiedzą o takim szkoleniu :

http://www.logistyka.net.pl/index.php?option=com_kat_szkolenia&task=view&id=160

Z góry dziekują za Państwa uwagi oraz opinie.
Karol Rzepa zmienił treść wpisu 9 września 2010

Adam Błuś Adam Błuś autor ma 31 podziękowań wpis ma 1 podziękowanie
 
#2
Szkolenia jak szkolenia zawsze ich jakość zależy od trenera. Czasem małe firmy szkoleniowe mające dostęp do dobrych szkoleniowców potrafią przygotować dobry produkt.

Te konkretne szkolenie promuje znana i sprawdzona firma szkoleniowa ( Centrum Edukacji Logistycznej. Mają wieloletnie doświadczenie i wielu bardzo dobrych trenerów. Niektórych znam osobiście. Nie wiem czy prowadzą akurat to szkolenie ale polecam takie osoby jak Andrzej Zybert czy Jan Popielas. Tylko proszę uważać to zawodowcy nie będą na szkoleniu szukać taniego poklasku tylko wyłożą kawę na ławę. A to nie wszystkim się podoba

pozdrawiam
Adam

Anna  Ałtanowicz Anna Ałtanowicz
 
#3
U mnie w firmie jeszcze tego nie docenili, tej właśnie prawdy - kawy na ławę - jak pisze Adam.
A c do szkoleń sama wybieram, nie bywam na takich, które "załatwi" firma.

Paweł Kurasz Paweł Kurasz autor ma 2 podziękowania wpis ma 1 podziękowanie
 
#4
Nasza firma jako prowadząca szkolenia z różnych dziedzin transportu również wychodzi z założenia, że jak ktoś chce, żeby go pogłaskać po głowie i poprawić humor, a ma burdel w firmie np. związany z czasem pracy czy mocowaniem, to po co szkolenie? Na szczęście w zdecydowanej większości mamy do czynienia z inteligentnymi ludźmi, którzy po szkoleniu tym bardziej uświadamiają sobie, że problem jest większy niż myśleli i wtedy po zrobieniu kroku A, robią krok B, C, D itp aż do rozwiązania problemu. Więc faktycznie, jak już robić szkolenie to tam, gdzie są dobrzy trenerzy i tam, gdzie nie liczy się tylko odfajkowanie kilku godzin i wystawienie faktury ;)

Kamil Oska Kamil Oska
 
#5
Chciałbym polecić również szkolenia firmy z którą jestem w stałej współpracy. Ma doskonała ofertę dla klientów z województwa śląskiego i województw ościennych.

Pod poniższym adresem znajdą Państwo szczegóły ich szkoleń z tematyki logistycznej. Posiadają dość sporą ofertę w tym zakresie.
http://eck-prestige.pl/szkolenia/13/logistyka-transport.htm

SMART Project SMART Project
 
#6
Polecam szkolenia organizowane przez SMART Project (www.smartproject.pl)
Zajmujemy się doradztwem z zakresu logistyki, zarządzania projektami, Lean Management oraz analityki biznesowej. Prowadzimy również szkolenia dla firm. Nasi trenerzy to doświadczeni praktycy, a dużą część szkoleń stanowią ćwiczenia i warsztaty pomagające lepiej zrozumieć tematykę.

Szczegółowy cel i zakres oraz długość szkoleń prowadzonych w ramach poszczególnych zagadnień jest każdorazowo dostosowywany na potrzeb i wymagań uczestników.

Zapraszam do kontaktu: szkolenia@smart-project.pl . Zainteresowanym mogę przesłać pełną listę zagadnień szkoleniowych, jakie posiadamy w ofercie.

Jacek Karasiewicz Jacek Karasiewicz autor ma 1 podziękowanie
 
#7
Wprowadzenie do tematu konkurencji w transporcie http://faar.pl/jak-konkuruja-ze-soba-najwieksze-firmy-transportowe-na-swiecie/ w skali światowej.
Jacek Karasiewicz zmienił treść wpisu 16 października 2014

Paweł Nowak Paweł Nowak
 
#8
A ja chciałbym się zapytać, czy znacie może jakąś firmę która jest zorientowana przede wszystkim na pracownika? Zatrudniałem wiele firm szkoleniowych, a ludzie i tak nic nie umieli, w dodatku bali się mnie o cokolwiek zapytać. To chyba nie na tym ma polegać, co nie?

Jakbyście byli tak mili drodzy koledzy, każdą radę waszą przemyślę i rozważę.

Marcin Wantyk Marcin Wantyk
 
#9
Byłem na kilku szkoleniach z logistyki dwa szkolenia nam zafundowała firma. Szkolenie polegało na tym że nasza kadrowa czy nie wiem kto tam wysłała materiały do firmy która się zajmuje szkoleniem i ona wybrała kilka ważnych tematów i zrobiła nam dwu dniowy wykład. Powiem wam że ta firma wykonała kawał dobrej roboty. Dużo się dowiedziałem wiele się nauczyłem naprawdę szkolenia dają rade. Trzeba odpowiednie poszukać bo można się czasem pogubić tyle tego jest na rynku. Tak naprawdę z wykształcenia nie jestem związany z logistyką ale myśle czy by coś nie zrobić w tym kierunku.

Dawid Wojtkowiak Dawid Wojtkowiak
 
#10
Mogę polecić firmę ITSCHOOL z Poznania tutaj masz link do ich strony http://itschool.pl/szkolenia/bazy-danych/, ja robiłem u nich szkolenia dla pracowników miedzy innymi z excela. Całe szkolenie było dobrze zorganizowane sam brałem udział, i też coś z niego wyniosłem.

Maria Kowal Maria Kowal
 
#11
A co powiecie o takich szkoleniach http://uprawnienia-simp.pl/ ? przydają się w transporcie?

Adam Walasz Adam Walasz
 
#12
W sprecyzowanym transporcie jak najbardziej. Współpracowaliśmy kiedyś z firmą szkoleniową http://szkoleniowiec.poznan.pl - podobne uprawnienia nadawali.

Ania Lachowska Ania Lachowska
 
#13
Jeśli chodzi o szkolenia dla firm w tej branży, to my korzystaliśmy z usług Langas, ze szkolenia dopasowanego specjalnie pod naszą firmę i mogę polecić.

Martyna Stasińska Martyna Stasińska
 
#14
Ja uczęszczałam na szkolenie z Logistyki na WSB. Bardzo dużo się nauczyłam. Zapisy cały czas trwają (można nawet wybrać opcję e-nauczenie). Polecam  http://www.wsb.pl/kandydaci/szkolenia
Martyna Stasińska zmienił treść wpisu 1 marca 2017

Artur Barkos Artur Barkos http://www.tarsmak.pl/
 
#15
Kiedy jakieś szkolenia ?

marcin andrzejewski marcin andrzejewski
 
#16
ostatnio korzystaliśmy ze szkoleń jakie robią w malon group.
w szczególnosci godne polecenia są szkolenia z systemu iso 9001: http://szkoleniaiso.edu.pl/szkolenia-iso-9001/
Kompetentni profesjonaliści, merytoryka genialna.

Sylwia Z. Sylwia Z.
 
#17
Tutaj jeszcze informacja o szkoleniu organizowanym 23.06.17r. w Krakowie - https://logistykajestwszedzie.evenea.pl/

Szkolenie jest bezpłatne, w programie między innymi etyka i strategia zarządzania w logistyce ;)

Rafał Kazimierski Rafał Kazimierski
 
#18
Jeśli szukacie Państwo firmy, która przeprowadzi kurs/szkolenie językowego dla waszych pracowników to polecam http://lingopro.pl/
Program kursu zostanie dopasowany do umiejętności językowych pracowników oraz branży w której działa firma.

lest lest lest lest
 
#19
Polecam uczyć się angielskiego. Wiele osob może powiedzieć a co tam. Na co mi sie przyda to w logistyce. Jest to błąd. Znajomość jezyka zawsze sie przydaje.Czy w pracy czy w życiu codziennym. Na wakacjach, kiedy dla przykłądu zaczepi nas obcokrajowiec i będzie chciał sie o coś zapytać. Możemy bez problemu obejrzeć angielski film czy przeczytać artykuł po angielsku.
Polecam szkolenia z języka angielskiego prowadzone przez speak up:
https://speak-up.pl/
Są dedykowane głównie firmom.

Dawid Walczak Dawid Walczak
 
#20
80% negatywnych opinii o firmach wynika z fatalnej obsługi klienta. Długoletnie budowanie marki może być w szybkim czasie zniweczone poprzez nieumiejętne obsługiwanie klientów.

Na rynku pojawiło się wiele firm oferujących szkolenia z zakresu efektywnej obsługi klienta. Jedną z nich jest CLientService. Mają konkurencyjne ceny, doświadczonych szkoleniowców oraz organizują szkolenia oparte tylko i wyłącznie na praktyce.

Serdecznie polecam.
http://www.clientservice.pl/szkolenie-obsluga-klienta-warszawa/

Aby dyskutować na forum, należy się zalogować.

Poprzednia 1 2 Następna

Zgłoś naruszenie wpisu w dyskusji Szkolenia

Możesz teraz zgłosić wybrany wpis do moderacji, jeśli uważasz, że narusza regulamin lub zasady dobrego wychowania.
Nasi moderatorzy sprawdzą Twoje zgłoszenie.

Zgłaszany wpis

Powód zgłoszenia