Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...

Studia i praca za granica

Dyskusja publiczna  |  4 wpisy  |  4 dyskutantów

Kamil Izydor Kamil Izydor

Piramida maslowa się kłania. Jak chcesz żyć za granicą to najpierw musisz mieć gdzie żyć i za co- praca mieszkanie. Potem możesz zastanawiać się nad rozwojem- uczelnia.

Mariusz Warzecha Mariusz Warzecha

Znam osoby co wyjechały za granicę na studia, ale w tym czasie otrzymali stypendia naukowe, do czego dołożyli pracę dorywczą, co już pozwoliło im na wynajmowanie przyzwoitego mieszkania i utrzymywanie się samodzielnie. Także można robić wszystko naraz, ale trzeba być bardzo ambitnym.

ewa koper ewa koper

Studia za granicą to fajna sprawa ale to zależy od chęci każdego. Ja wyjechałam z Grecji do Polski na studia już 5 lat temu i wiem ze to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu.

Krzysztof P Krzysztof P

studia za granicą fajna sprawa, jakbym był bardziej ogarnięty te pare lat temu to sam bym coś takiego rozważyl, ale polski dyplom też nie jest zły no chyba że ktoś studiował na Wyższej szkole robienia hałasu. Tylko trzeba ogarniać język i można spokojnie szukac pracy za granicą. sam jakos perfekt nie mówię, akcent wiadomo, nie przeskoczy się pewnych rzeczy, ale dogadać się spokojnie dogadywałem zawsze, może z wyjątkiem rozmów z Hindusami, których akcent jest dla mnie totalnie niezrozumiały.

Aby dyskutować na forum, należy się zalogować.

Zgłoś naruszenie wpisu w dyskusji Studia i praca za granica

Możesz teraz zgłosić wybrany wpis do moderacji, jeśli uważasz, że narusza regulamin lub zasady dobrego wychowania.
Nasi moderatorzy sprawdzą Twoje zgłoszenie.

Zgłaszany wpis

Powód zgłoszenia