Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...

Jaki prezent dla siostrzeńca?

Dyskusja publiczna  |  24 wpisy  |  20 dyskutantów

chester zzz chester zzz

Jest wiele możliwości na prezent:
fajny samochodzik
kolorowanki
puzzle
ewentualnie klocki lego
Jeśli wiecie jaka jest ulubiona kreskówka dziecka to warto jest zastanowić sie nad koszulką z podobizną postaci z kreskówki ;)
https://www.megakoszulki.pl/
chester zzz zmienił treść wpisu 20 grudnia 2017

Krzysztof P Krzysztof P

3 latkowi bym jeszcze tabletu nie dawał, może troszkę starszemu dziecku tak, tu bym raczej postawil na jakies zabawki

Robert Gawędzki Robert Gawędzki

3 lata to wiek w którym dziecko chce się wyszaleć, pobawić czymś z rówieśnikami itp. Kupując tablet lub telefon dla takiego malucha z góry skazuje się go na siedzenie w jednym miejscu i spędzanie czasu przy grach komputerowych lub filmach. Ja dla mojego bratanka kupiłem wyrzutnie taką podobną do tej z gry Angry Birds ze sklepu https://welovekids.pl . Początkowo bawił się sam jednak bardziej spodobała się mu zabawa w grupie. Od tej pory wszystkie dzieci z okolicy przychodzą do niego i wspólnie spędzają popołudnie. Dziecko jest zadowolone, cieszę się że wybrałem ten prezent :)
Robert Gawędzki zmienił treść wpisu 18 stycznia

Emilia pro Emilia pro

Ja też kiedyś kupiła, rowerek biegowy, co prawda chyba na roczek, ale dzięki temu siostrzenica ma teraz 2 latka i już spokojnie sobie na nim śmiga. W ogóle jest to bardzo fajne rozwiązanie, żeby przygotować dziecko do jazdy na normalnym rowerze.

Aby dyskutować na forum, należy się zalogować.

Poprzednia 1 2 Następna

Zgłoś naruszenie wpisu w dyskusji Jaki prezent dla siostrzeńca?

Możesz teraz zgłosić wybrany wpis do moderacji, jeśli uważasz, że narusza regulamin lub zasady dobrego wychowania.
Nasi moderatorzy sprawdzą Twoje zgłoszenie.

Zgłaszany wpis

Powód zgłoszenia