Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...

Hellmann Worldwide Logistics Polska specjalistą od przesyłek niestandardowych
  •   

29 stycznia 2018   Bożena Szwarc
Hellmann Worldwide Logistics Polska specjalistą od przesyłek niestandardowych Transport przesyłek niestandardowych w transporcie morskim to zadanie które wymaga specjalistycznej wiedzy i kompleksowego podejścia do tematu.
 
Realizacja wysyłki prasy wtryskowej z Polski do Meksyku była efektem kilkumiesięcznej pracy zespołu HWL Polska w Gdyni, a jej zakres obejmował pakowanie, pozwolenia na transport, eskortę policji i realizację frachtu morskiego. Gabaryty elementów nie pozwalały na transport kontenerowy. Wagi elementów wynosiły 67,500 kg oraz 20, 800 kg i po odpowiednim zabezpieczeniu w skrzyniach transportowych zostały dostarczone do Bremerhaven. Tam umieszczono je pod pokładem statku Hoegh Beijing, który wypłynął z 21 listopada i dopłynął do Altamiry tuż przed świętami, czyli 23 grudnia.
  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.