Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...

eDarling – platforma inna niż wszystkie portale randkowe
  •   

2 sierpnia 2018   Joel Steven
eDarling – platforma inna niż wszystkie portale randkowe Serwis randkowy eDarling to jeden z najpopularniejszych na świecie i w Europie portali dla singli. W Polsce działa od 2010 roku i cieszy się dużym zainteresowaniem oraz pozytywną opinią wśród tych, którym udało się na nim znaleźć miłość.
 

Serwis randkowy eDarling to jeden z najpopularniejszych na świecie i w Europie portali dla singli. W Polsce działa od 2010 roku i cieszy się dużym zainteresowaniem oraz pozytywną opinią wśród tych, którym udało się na nim znaleźć miłość.

Dlaczego eDarling jest inny?

Nie bez powodu serwis eDarling należy do wiodących platform randkowych w sieci. Wysoka jakość usług, a przede wszystkim skuteczność w kojarzeniu par sprawiają, że to właśnie tu miliony singli każdego dnia poszukują nowej miłości i długotrwałego związku.

Jednym z kluczowych wyróżników eDarling, jest specjalnie przygotowany przez psychologów test osobowości. Ta naukowo opracowana metoda doboru partnerskiego pozwala znaleźć te osoby, które odpowiadają nam pod wzgędem charakteru, cech osobowości, a także innych aspektów istotnych w związkowym życiu.

Innym wyróżnikiem eDarling jest to, że serwis ten powstał z myślą o tych osobach, które szukają prawdziwej miłości i długotrwałej relacji. Inne portale randkowe nie kładą tak dużego nacisku na dopasowanie partnerów, a właśnie to decyduje o wyjątkowej skuteczności eDarling i zadowoleniu użytkowników.

Co ciekawe, eDarling niemal od początku swojej działalności współpracuje ze znanymi ośrodkami akademickimi, gdzie prowadzone są badania na temat miłości, poszukiwania partnerów, czy tego, w jaki sposób dobieramy się w pary.

O tym, jak eDarling oraz inne portale randkowe wypadają w opiniach użytkowników, przekonać się można w sieci.

Kluczowe informacje o eDarling

eDarling to platforma należąca do firmy Spark Networks Services GmbH z siedzibą w Berlinie. Tylko w Europie serwis ma już ponad 13 milionów użytkowników. Działa w 25 państwach na całym świecie.

Każdego dnia korzystają z niego single z krajów takich jak: Polska, Niemcy, Austria, Holandia, Szwecja, Włochy, Hiszpania, Rosja, Belgia, Szwajcaria, Francja, Czechy czy Norwegia. Każdego dnia także na portalu tym swoją drugą połówkę odnajdują tysiące osób. Statystycznie co pięć minut ktoś poznaje na eDarling miłość swojego życia! Żaden inny serwis rankdowy nie może poszczycić się tak świetną skutecznością, dlatego opinie o eDarling są tak pozytywne.

Zarówno na stronie eDarling, jak i w innych miejscach w internecie znaleźć można mnóstwo dowodów na to, że serwis ten naprawdę pozwala odnaleźć swoją „drugą połówkę”. Tymi dowodami są opinie i recenzje portalu, wystawione przez osoby, którym udało się zakochać i stworzyć trwały związek właśnie dzięki eDarling. To te miłosne historie par oraz opowieści o tym, jak portal randkowy pomógł połączyć dwoje ludzi, którzy wcześniej nie mieli pojęcia o swoim istnieniu, pokazują, że znalezienie wielkiej miłości w sieci jest możliwe.

Najważniejsze funkcje i rozwiązania

Aby ułatwić potencjalnym użytkownikom poruszanie się po serwisie przygotowaliśmy obszerną recenzję eDarling. Znaleźć w niej można m.in. opis najważniejszych funkcji seriwsu, a także szczegóły rejestracji czy cennika.

eDarling jest jednym z portali randkowych, które umożliwiają swoim użytkownikom korzystanie z serwisu zarówno w wersji płatnej, jak i darmowej. Konto bezpłatne pozwala m.in. na poznanie zasad działania strony, umożliwia wypełnienie testu osobowości, a także daje możliwość nawiązywania kontaktu z pierwszymi dopasowanymi partnerami.

Znacznie więcej funkcji daje płatne konto Premium. To z kolei podzielone jest na trzy wersje cenowe (Light, Classic i Comfort), pozwalające na wybór wariantu dopasowanego do potrzeb użytkownika. Każdy z nich umożliwia wyszukiwanie dopasowanych partnerów i znacznie ułatwia komunikację. Szczegółowy opis funkcji oraz opinie o eDarling znajdują się w recenzji.

Zapraszamy do odwiedzenia (https://www.top5portalerandkowe.pl/review/ocena-edarling) strony i zapoznania się z dokładniejszymi informacjami na temat eDarling.

Kontakt:

Compado

Postdamer Strasse 188 Berlin

Tel: +49 30 208987633

https://www.top5portalerandkowe.pl/

  •   
Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.