Używasz przeglądarki Internet Explorer 6, która nie jest wspierana nawet przez producenta.
W związku z tym, cześć funkcjonalności serwisu może być dla Ciebie niedostępna.
Radzimy zainstalowanie nowszej wersji Internet Explorera (zobacz tu) lub innej przeglądarki (zobacz tu lub tu).
...
 

Adampol S.A. wdraża system firmy Transics

10 sierpnia 2010   Przemysław Ozga
Adampol S.A. wdraża system firmy Transics Adampol zainwestował w nowoczesny system telematyczny do kierowania transportem firmy Transics.
 

Firma zakupiła 220 komputerów pokładowych TX-MAX wraz z pokładowymi skanerami dokumentów TX-DOCSCAN oraz oprogramowaniem TX-CONNECT, które zapewnia przepływ informacji w czasie rzeczywistym.

 

Od momentu wprowadzenia systemu Adampol ma możliwość sprawdzania przez Internet statusu transportowanych samochodów: statusu ładunku, z uwzględnieniem pojedynczego samochodu, statusu kierowcy oraz jego stylu jazdy, kosztów paliwa i przybliżonego czasu przybycia. Dzięki komputerom pokładowym TX-MAX znajdującym się w każdej ciężarówce, dane na temat floty SA przesyłane bezpośrednio do każdego wydziału w bazie przewoźnika.

 

Obecnie załoga firmy Adapol finalizuje całkowite wdrożenie systemu, dzięki czemu przewoźnik uzyska opcję posiadania dowodu dostawy – skanowanie CMR-ów chwilę po podstawieniu samochodu do rozładunku i przesyłanie fotokopii w ciągu kilku godzin. Funkcjonalność poprawia przepływ dokumentów między obiema stronami łańcucha dostaw.

Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu.

Komentarze

Aby komentować, musisz się zalogować.