
Już po raz piąty zapraszamy na niepowtarzalne spotkanie branżowe - Forum Praktyków Logistyki, na którym najbardziej doświadczeni praktycy z tej branży, przez dwa dni, prezentować będą osiągnięcia swoich organizacji.
Postarają się odpowiedzieć na pytanie, czy lepiej jest koncentrować się na procesach czy na strukturze łańcucha dostaw? Dowiemy się również, czy kryzys zmienił dotychczasowe podejście klienta korzystania z usług profesjonalnych i przewidywalnych na usługi przypadkowe i tanie.
Forum Praktyków Logistyki to miejsce spotkań liderów z branży, którzy wymieniają się swoimi doświadczeniami i osiągnięciami. Podczas tego jedynego w swoim rodzaju spotkania logistycznego gwarantujemy żywiołową dyskusję oraz czas na podtrzymywanie i zawieranie koleżeńskich i biznesowych kontaktów.
HarmonogramFPL2010.pdf.